Біля консульства Польщі радикали влаштували протест
Загрузка плеера...

Члени організації "Чорний комітет" біля будівлі консульства Польщі у Києві вивісили "дошку польських злочинів проти України". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомили самі радикали.

Таким чином вони висловили своє незадоволення щодо прийняття закону про Інститут національної пам’яті у Польщі, відомого як "антибендерівський закон".

У "Чорному комітеті" також наголосили, що Польща постійно нав'язує своє бачення наших законів, історії та хоче приписати українцям якісь злочини, використовуючи складну ситуацію в Україні.  

На встановленій дошці зображена карта України та Польщі з написами окупація, колонізація, пацифікація, операція "Вісла", репресії та концтабори.

Нагадаємо, що скандальний закон про Інститут нацпам’яті у Польщі набуде чинності з 1 березня. Він передбачає покарання за звинувачення поляків у Голокості та заперечення злочинів українських націоналістів.

За останньою інформацією, Конституційний суд Польщі, який зараз вивчає зміни до закону, може взяти до уваги побажання українців і дещо змінити документ. Про це заявив глава МЗС Польщі Яцек Чапутович.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram