Android стане "фісташковим морозивом"
Загрузка плеера...

Великим компаніям стає все складніше зберігати в секреті дані щодо нового програмного та апаратного забезпечення до часу його анонсу. Навіть цифровий гігант Google не може протистояти зливам інформації. Інсайдерам вдалося дізнатися назву наступної версії операційної системи Android та список найважливіших змін порівняно з попередніми релізами.   

У вихідному коді операційної системи були знайдені відомості, завдяки яким можна стверджувати, що восени на більшості смартфонів планети з'явиться "фісташкове морозиво" – Pistachio Ice Cream. Саме такою поки що є робоча назва версії 9.0. Отже, Google продовжує традицію, відповідно до якої кожна нова збірка асоціюється з певним видом солодощів строго за алфавітним порядком. Наразі актуальним є Android Oreo, названий на честь відомої марки печива.

Дев'ятий "зелений робот" має підвищити час автономної роботи пристроїв. Версія передбачає користування голосовим помічником Google Assistant під час роботи у сторонніх додатках та підтримує гаджети з дисплеями, схожими на iPhone X. А найголовніше – Android отримає новий дизайн інтерфейсу, що буде більш зручним та привабливим.        

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram