Скандальний лоукост все ж з'явиться в Україні
Загрузка плеера...

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян має шанс втілити у життя бодай одну свою обіцянку. Головний юрист авіакомпанії Ryanair Юліуш Коморек підтвердив заяву вітчизняного чиновника щодо наміру перевізника запустити рейси з Києва та Львова вже восени.

Цікаво, що маршрути, на яких лоукостер має намір працювати в Україні, не збігаються з тими, що були анонсовані під час першої спроби виходу на наш ринок навесні 2017 року. При цьому підтвердженими поки що є лише польоти до Польщі, хоча спочатку Ryanair збиралися здійснювати сполучення також з Великою Британією, Швецією, Нідерландами, Німеччиною та Угорщиною.

Нагадаємо, що поява ірландської компанії в Україні була зірвана через відмову керівництва аеропорту "Бориспіль" йти на компроміс під час переговорів. Генеральний директор летовища Павло Рябікін стверджував, що пропозиція Ryanair може зашкодити фінансовому становищу підприємства. Проте Володимир Омелян звинуватив аеропорт у лобіюванні інтересів компанії "Міжнародні авіалінії України".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram