Українка виграла золото Пхьончхана для німців
Загрузка плеера...

Українська спортсменка стала олімпійською чемпіонкою з фігурного катання. Шкода, що зробила вона це, виступаючи за збірну Німеччини. Колишня наша співвітчизниця Альона Савченко у дуеті з Бруно Массо виграла змагання серед спортивних пар.

Успіх натуралізованим німцям принесло блискуче виконання довільної програми. За неї вони отримали від суддів 159 цілих 31 соту бала, що є новим світовим рекордом. Загальна сума за два виступи склала 235 цілих 9 десятих бала. Другою стала китайська пара Суй Венцзін і Хань Цун, а бронза дісталася канадцям Меган Дуамель і Еріку Редфорду. Олімпійські атлети з Росії Євгенія Тарасова і Володимир Морозов опинилися поза п'єдесталом пошани.

Зазначимо, що Альона Савченко народилася в Обухові Київської області. До Німеччини вона переїхала у 2004 році, після того як не змогла досягти бажаних результатів з партнером Станіславом Морозовим. Тривалий час українка каталася з Робіном Шолкови, разом з яким двічі ставала бронзовою призеркою Олімпіад. З колишнім французом Бруно Массо Альона виступає з 2015 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram