Сенцов марно сподівається на обмін
Загрузка плеера...

Українець Олег Сенцов, який вже понад три роки перебуває у російській в'язниці, нарешті зміг зателефонувати додому та поспілкуватися з рідними. Важливі деталі розмови на своїй сторінці у Facebook повідомила сестра кінорежисера Наталя Каплан.

Наразі кримчанина утримують у пенітенціарному закладі міста Лабитнангі, що розташоване за північним полярним колом. Сенцов говорить, що ні грошей, ні передач йому не треба, бо він "чекає на інше". Скоріше за все, бранець Кремля натякає на обмін полоненими. Проте трагедія полягає в тому, що заручники та політв'язні у переговорному процесі розглядаються окремо, тож на нього ця процедура не поширюється.

Нагадаємо, що Олега Сенцова безпідставно засудили до 20 років колонії суворого режиму, звинувативши у підготовці терактів на Кримському півострові. Тривалий час місцезнаходження режисера було невідомим, оскільки його постійно етапували до нової в'язниці. Зрештою, у вересні минулого року з'явилася інформація, що українця перевезли з Іркутська до Ямало-Ненецького автономного округу. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram