Росія має відповісти за "Пєтю"
Загрузка плеера...

Великобританія офіційно звинуватила Росію у кібератаці з використанням вірусу NotPetya. Про це заявили у міністерстві закордонних справ Сполученого Королівства. Саме це шкідливе програмне забезпечення влітку заразило сотні тисяч комп'ютерів. Атака зачепила близько 60 країн світу, більше за інших постраждала Україна.

Британський уряд вважає, що справжньою метою хакерів було не отримання викупу за розблокування пристроїв, а втручання у роботу державних установ. У Лондоні впевнені, що атаку організували російські військові, щоб порушити роботу фінансового та енергетичного секторів економіки. Дії кіберзлочинців призвели до мільярдних збитків, у Великобританії вірус NotPetya заблокував роботу рекламних, фінансових і юридичних компаній. Британські політики стверджують, що винуватці мають відповісти за скоєне.

NotPetya – це один з різновидів шкідливого програмного забезпечення з загальною назвою Petya. Перші варіанти вірусу з'явились два роки тому.

Раніше про причетність Росії до масованої кібератаки на українські установи заявляли представники Сполучених Штатів Америки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram