У битві найдорожчих гравців світу переміг Роналду

Дуель мадридського "Реала" та клубу "Парі-Сен-Жермен" у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів увійде в історію як протистояння чотирьох з п'яти найдорожчих футболістів планети. У складі французів найбільші сподівання покладали на Неймара та Кіліана Мбаппе, в той час як "бланкос" вів вперед Кріштіану Роналду, до якого після перерви приєднався Гаррет Бейл. Повністю виправдати заплачені за нього десятки мільйонів євро зміг тільки зірковий португалець.

Втім, починалось все для Королівського клубу невдало. Парижани добре тримали м'яч і комбінували, а ось господарі "Сантьягу Бернабеу" продемонстрували жахливу реалізацію, розтринькавши кілька непоганих нагод. За кращу організацію гри підопічні Унаї Емері були винагороджені на 33-ій хвилині. М'яч після боротьби Неймара та Начо відскочив до Адрієна Рабйо, який розстріляв ворота Кейлора Наваса.

Ще до перерви "Реал" зрівняв рахунок. Арбітр призначив пенальті за фол проти Тоні Крооса. До позначки підійшов Роналду і забив свій 100-ий гол у Лізі чемпіонів за час виступів у Мадриді. Другий тайм запам'ятався помилками голкіпера "ПСЖ" Альфонса Ареоля. Спочатку кіпер відбив снаряд прямо в коліно Кріштіану, від якого той залетів у ворота. А пізніше воротар не зміг парирувати удар у ближній кут у виконанні Марсело. В обох випадках простріли з флангу здійснював Марко Асенсіо, якого Зінедін Зідан випустив з лави запасних.

Фінальний свисток зафіксував вольову звитягу "Реала" 3:1. За три тижні у Парижі Неймару та компанії доведеться реабілітовуватися перед власниками-шейхами, які навряд чи вкладали шалені гроші для того, щоб бачити подібні поразки.