У Києві немає сироватки від дифтерії і ботулізму
Загрузка плеера...

У Києві немає сироватки від дифтерії і ботулізму. Про це заявили у департаменті охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації.

Постачальником столичних медзакладів є Міністерство охорони здоров'я. Відомство досі не передало препарати лікарям, хоча протидифтерійна сироватка в державі є. Україна отримала медикаменти у якості гуманітарної допомоги наприкінці минулого року. Щоправда, голова профільного парламентського комітету Ольга Богомолець вже наголошувала, що у разі спалаху хвороби наявної сироватки (900 доз) вистачить лише на декілька днів.

У КМДА закликали людей зробити щеплення. Справа в тому, що вакциною для профілактики захворювань, на відміну від сироватки для їх лікування, столиця забезпечена. Проте кожен другий українець не був щеплений. Такий низький рівень вакцинації може спровокувати спалах хвороби.

Дифтерія – це небезпечне інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом. За прогнозами народної обраниці Ольги Богомолець, за нинішнього стану справ у разі спалаху хвороби кожен другий випадок завершуватиметься смертю пацієнта.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram