У київському метро курсує потяг для закоханих
Загрузка плеера...

На День Святого Валентина у вагонах одного із потягів синьої лінії київського метро з’явився потяг для закоханих. Про це повідомили у прес-службі київського метрополітену.

Тепер пасажирам підготували плакати із зображенням головної героїні мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", київською принцесою Мілою. Творці анімаційного фільму разом із дирекцією Київського метрополітену підготували соціально-освітній проект "Милий Київ Міли".

Оскільки події мультфільму розгортаються за часів Київської Русі, на постерах розміщена інформація про те, що розташовувалося в стародавні часи на місці центральних станцій київського метрополітену.

Приміром, тепер пасажири можуть дізнатися, що понад тисячу років тому на місці станції метро "Кловська" знаходилося язичницьке капище, а поблизу "Поштової площі" князь Володимир хрестив перших жителів Київської Русі.

Раніше повідомлялось, що у столичному метро запустили потяг "Енеїда", який знайомить пасажирів із візуальною історією відомої поеми Івана Котляревського.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram