Макрон пригрозив ударом по Сирії
Загрузка плеера...

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що його країна готова завдати удару по позиціях урядових сил Сирії. До такого кроку Париж обіцяє вдатись, якщо буде виявлено докази того, що військові використовували хімічну зброю проти мирного населення.

Лідер Франції пообіцяв також знищити місця, де виготовляють і зберігають заборонені міжнародними угодами речовини. Щоправда, зараз, за словами Макрона, Париж не має остаточних доказів винуватості Дамаска.

Відзначимо, міжнародна антитерористична коаліція на чолі зі США вже кілька разів атакувала позиції урядових сил у Сирії. Ці удари були завдані у відповідь на дії режиму чинного президента країни Башара Асада, адже сирійська армія неодноразово проводила бомбардування районів, підконтрольних опозиції.

Нещодавно 20 осіб загинуло внаслідок хімічної атаки у Східній Гуті (передмістя Дамаска). Найбільш серйозним інцидентом міжнародні експерти вважають удар по провінції Ідліб. Тоді було використано хлоровмісний газ зарин. Загинуло більше сотні осіб, більшість з них – діти. Міжнародна комісія звинуватила у цьому урядові сили.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram