Гройсман хоче повернути заробітчан
Загрузка плеера...

Володимир Гройсман вирішив повернути трудових мігрантів до України. Зробити це прем'єр планує за рахунок підвищення середньої заробітної плати до 10 тис. грн.

Вийти на такий рівень очільник Кабміну планує вже цього року. Почуття безпеки і впевненості, на думку прем'єра, дозволить українцям не шукати кращої долі в інших державах. Щоправда, урядовці визнали, що заробітчани не почнуть одразу повертатись до України.

Уряд затвердив план заходів для подолання бідності. Програма передбачає удосконалення системи реєстрації безробітних. Крім того, Кабмін збирається дотувати компанії, які будуть працевлаштовувати недостатньо професійних людей з центрів зайнятості. Серед задекларованих пунктів програми також посилена допомога з працевлаштуванням для ветеранів АТО, людей з інвалідністю і тих, кому більше 45 років.

Нагадаємо, минулого року експерти ООН підрахували, що більше половини населення України живе за межею бідності. Стандарти ООН для країн Східної Європи передбачають, що людина є бідною, якщо витрачає менше 5 доларів на день (близько 130 гривень).

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram