Мінфін обіцяє повертати гроші за субсидії з 1 квітня
Загрузка плеера...

У Міністерстві фінансів заявили, що вирішили питання монетизації субсидій зі співвласниками багатоквартирних будинків. Прес-служба відомства повідомила, що проблемні моменти обговорили на зустрічі з представниками ОСББ.

Основною темою став період запуску системи відшкодування пільг. Справа в тому, що у розробленому міністерством проекті монетизації вимоги активістів не врахували. Урядова програма не передбачала монетизації пільг, а запровадження змін знову перенесли.

Крім того, урядовці прирівняли ОСББ до надавачів комунальних послуг, хоча такі організації займаються лише утриманням і обслуговуванням спільного майна. Казначейські рахунки, які співвласники багатоквартирних будинків відкрили саме для отримання субсидій, було закрито.

Зрештою, урядовці домовились з активістами про створення робочої групи, куди увійшли працівники міністерства і представники громадських організацій. Мінфін пообіцяв до кінця місяця погасити заборгованість із виплати субсидій і розібратись з банківськими рахунками ОСББ. Щоправда, уряд планує повертати лише субсидії на утримання будинків і прибудинкових споруд, а також на вивезення сміття. Активісти ж хочуть, щоб уряд повертав гроші у повному обсязі.

Мінфін пообіцяв, що з 1 квітня людям почнуть повертати гроші за період з початку року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram