Члени Співдружності шукають наступника королеви
Загрузка плеера...

У державах, що належать до Співдружності націй, почали таємно обговорювати ім’я наступника 91-річної королеви Великої Британії Єлизавети ІІ на посту глави об’єднання. Про це з посиланнями на власні джерела поінформувало міжнародне інформаційне агентство BBC.

Як відомо, ця посада не є спадковою та після смерті королеви та вступу на трон її сина принца Чарльза автоматично до нього не перейде. Тому лідери країн-членів Співдружності повинні будуть ухвалити рішення про призначення нового глави об’єднання.

Однак більшість держав-учасниць альтернативи кандидатурі принца Чарльза на цей пост поки що не бачать. Раніше говорили про можливість обрати лідера церемоніально. Це могло б позитивно вплинути на демократичні повноваження організації.

Також повідомляється, що у Співдружності вже сформувалась група, яка розглядатиме питання, пов’язані з управлінням об’єднання. Свої напрацювання її учасники планують представити у квітні на зустрічі очільників країн-учасниць організації в Лондоні.

Нагадаємо, королеву Великобританії Єлизавету ІІ оголосили главою Співдружності націй під час коронації в 1953 році. Тоді вона перейняла правління від свого батька Георга VI.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram