Голландський міністр звільнився через Путіна
Загрузка плеера...

Уряд Нідерландів, що народжувався у страшних коаліційних муках, втратив одного зі своїх членів. Очільник міністерства закордонних справ королівства Хальбе Зейлстра оголосив про свою відставку.

Причиною цього рішення став скандал довкола зустрічі з президентом Російської Федерації Владіміром Путіним, яка нібито мала місце у 2006 році. Чиновник стверджував, що був присутнім під час того, як глава країни-агресора говорив про свої плани щодо формування "великої Росії", до складу якої мають увійти Україна, Білорусь, балтійські держави та Казахстан.

Пізніше виявилося, що насправді Хальбе Зейлстра не перебував у приміщенні, де відбувалася зустріч. А слова Путіна він почув від інформатора, ім'я якого не захотів розголошувати. Саме тому довелося вдатися до публічної брехні.

Міністр вибачився за цей прикрий інцидент, проте голландські депутати як із опозиції, так і з більшості вирішили, що Зейлстра більше не заслуговує довіри. 13 лютого вони мали розглянути питання щодо його відставки, проте чиновник ще до початку дебатів добровільно відмовився від своєї посади.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram