Лідер німецьких соціал-демократів пішов у відставку
Загрузка плеера...

Лідер соціал-демократичної партії Німеччини Мартін Шульц оголосив про свою відставку. До проведення виборів партію очолюватиме мер міста Гамбург Олаф Шольц.

Місцеві ЗМІ повідомили, що нового керівника політсили мають обрати на партійному з’їзді у Вісбадені 22 квітня цього року. Соціал-демократи вже визначилися з ймовірним наступником Шульца. Ним може стати колишній міністр праці та соціальних питань Андреа Налес. У випадку затвердження її кандидатури, Налес буде першою жінкою, котра очолить соціал-демократів за майже155-річну історію цієї партії.

Нагадаємо, 7 лютого представники німецьких політичних сил Християнсько-демократичного союзу (ХДС), Християнсько-соціального союзу (ХСС) та Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) досягли прориву в переговорах про формування нової урядової коаліції.

За результатами домовленостей, Мартін Шульц повинен був очолити міністерство закордонних справ у новому Кабміні. Однак пізніше він заявив, що не хоче бути міністром МЗС у новому уряді канцлера Ангели Меркель. Наразі невідомо, яким буде остаточне рішення Шульца стосовно місця роботи.

Нагадаємо, ФРН не може сформувати новий уряд ще з вересня минулого року, після виборів у Бундестаг. Якщо влада і надалі зволікатиме з формуванням коаліції, Німеччині загрожують нові парламентські вибори.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram