По всій Україні здорожчали млинці
Загрузка плеера...

За рік млинці здорожчали на 5 гривень, або на 27%. Про це повідомив голова Української асоціації постачальників торгових мереж Олексій Дорошенко.

Олексій Дорошенко, Голова Української асоціації постачальників торгових мереж:

"Якщо в минулому лютому 2017 року 20 млинців нам обходились 19 грн. 20 коп., то цього року за ці ж 20 млинців нам необхідно буде викласти вже 24 грн 40 коп. Таким чином млинці за рік здорожчали на 27%".

При чому, більш за все підвищилась ціна на вершкове масло та молоко. Також здорожчали яйця.

Олексій Дорошенко, Голова Української асоціації постачальників торгових мереж

"Наприклад яйця з цього рецепту є найбільш дорогим продуктом, який найбільше подорожчав за останній рік – на 2 гривні, а молоко та вершкове масло – на 1,5 грн".

Олексій Дорошенко додав, що як і кожного року, напередодні Сирного тижня зросла вартість борошна та соняшникової олії.

Водночас, ціна пісних продуктів практично не змінилась, окрім овочів. При чому, за словами голови Української асоціації постачальників торгових мереж, їх здорожчання пов’язане не з Масляною та Великим постом, а перш за все зі зміною пропозиції на ринку.

Олексій Дорошенко, Голова Української асоціації постачальників торгових мереж:

"Ті овочі, перш за все, борщового набору, які були досить дорогі в січні і ціна на які змінилась на 50%, тобто вони подорожчали на 50%. Вони потім трошки відкотилися і ми побачили, що за місяць це здорожчання всього 33%. Це велике подорожчання, але такі цінові коливання будуть трохи меншими, тому що зараз ціна на деякі з цих овочів буде просідати".

Раніше повідомлялось, що 2018 року ціни на овочевий кошик зросли стрімкіше, ніж минулого. Найбільше здорожчали білокачанна капуста та буряк.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram