Саакашвілі попросив забрати його з Варшави
Загрузка плеера...

Висланий з України Міхеїл Саакашвілі попросив, щоб його забрали назад. Про це грузинський політик повідомив під час прес-конференції у Варшаві.

Колишній президент Грузії, якого депортували 12 лютого, озвучив бажання, щоб його судили в Україні. Саакашвілі заявив, що він готовий з'явитись на допит. Міхо запевнив, що не планує переховуватись і збирається прилетіти до Києва впродовж найближчих днів. Щоправда, перед цим політик збирається поїхати до Нідерландів, аби побачитись зі своєю родиною. До можливості екстрадиції у Грузію Саакашвілі поставився досить скептично, заявивши, що нинішня влада країни боїться його.

Тим часом Уповноважена Верховної Ради з питань прав людини Валерія Лутковська відкрила провадження, щоб перевірити законність депортації Міхеїла Саакашвілі.

Нагадаємо, у липні минулого року Петро Порошенко позбавив Міхо українського громадянства. У цей період грузинський політик перебував у Сполучених штатах Америки. На початку вересня Саакашвілі прорвав український кордон у пункті пропуску "Шегині".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram