Поліція озвучила топ кримінальних міст
Загрузка плеера...

Правоохоронці назвали найбільш кримінальні міста України. Це Дніпро, Харків, Запоріжжя і Одеса.

Голова Нацполіції Сергій Князєв пояснив високий рівень злочинності тут тим, що це – промислові регіони. Головний коп країни додав, що кількість правопорушень збільшується у містах з великою концентрацією населення.

Очільник Нацполіції пов'язав криміногенну ситуацію в Україні з ментальними відмінностями у різних регіонах. Зокрема, Князєв заявив, що у західній частині країни вчиняють менше злочинів, тому що "люди в неділю ходять у церкву". При цьому найменше порушень зафіксовано на Донеччині і на Луганщині. Це у поліції пояснили тим, що у зв'язку з військовими діями у цих областях сконцентрована значна кількість правоохоронців.

Найпоширенішим видом злочинів залишаються крадіжки усіх типів. Щоправда, як відзначили у поліції, така тенденція характерна не лише для України, а й для усього світу. Натомість правоохоронці похизувались зменшенням кількості розбійних нападів.

Відзначимо, наприкінці минулого року Всесвітній економічний рейтинг вніс Україну до десятки найбільш небезпечних держав для туристів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram