Поліція озвучила топ кримінальних міст
Загрузка плеера...

Правоохоронці назвали найбільш кримінальні міста України. Це Дніпро, Харків, Запоріжжя і Одеса.

Голова Нацполіції Сергій Князєв пояснив високий рівень злочинності тут тим, що це – промислові регіони. Головний коп країни додав, що кількість правопорушень збільшується у містах з великою концентрацією населення.

Очільник Нацполіції пов'язав криміногенну ситуацію в Україні з ментальними відмінностями у різних регіонах. Зокрема, Князєв заявив, що у західній частині країни вчиняють менше злочинів, тому що "люди в неділю ходять у церкву". При цьому найменше порушень зафіксовано на Донеччині і на Луганщині. Це у поліції пояснили тим, що у зв'язку з військовими діями у цих областях сконцентрована значна кількість правоохоронців.

Найпоширенішим видом злочинів залишаються крадіжки усіх типів. Щоправда, як відзначили у поліції, така тенденція характерна не лише для України, а й для усього світу. Натомість правоохоронці похизувались зменшенням кількості розбійних нападів.

Відзначимо, наприкінці минулого року Всесвітній економічний рейтинг вніс Україну до десятки найбільш небезпечних держав для туристів.

Загрузка...
Loading...