Ірак потребує 88 млрд дол. на відновлення
Загрузка плеера...

Відновлення Іраку після трирічної війни з терористичним угрупованням "Ісламська держава" обійдеться державі мінімум у 88 мільярдів доларів. Цю інформацію оприлюднили у Міністерстві планування країни.

Місцеві аналітики підрахували, що лише у короткостроковій перспективі на реалізацію невідкладних проектів державі треба мінімум 22 млрд дол. У середньостроковій – 65 млрд дол.

Зараз найбільш нагальною для Іраку є відбудова житлового фонду. Адже за офіційними даними під час бойових дій проти ісламістів було зруйновано та пошкоджено приблизно 138 тис. будинків.

Наразі уряд країни представив список зі 157 проектів, для яких він шукає інвесторів. Серед них є спрямовані на відбудову зруйнованих об’єктів, а також проекти, направлені на розвиток транспорту, сільського господарства та пов’язаної з нафтою промисловості.

Інформаційні агентства повідомляють, що поки що міжнародні організації заявили про готовність виділити Іраку 330 млн дол. Та уряд країни називає це вкрай недостатньою сумою.

Нагадаємо, влітку 2014 року під контроль бойовиків потрапило близько третини Іраку. Державні війська та їхні союзники звільнили країну від терористів тільки наприкінці 2017 року. Наразі проводиться зачистка території від бойовиків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram