Австрієць Хіршер виграв гірськолижну комбінацію

З третьої спроби на Олімпійських іграх у Пхьончхані все ж вдалося розіграти бодай один комплект нагород у гірськолижному спорті. У вівторок, 13 лютого, вітер не зміг завадити проведенню змагань з комбінації серед чоловіків.

Тріумфатором став 6-разовий чемпіон світу з Австрії Марсель Хіршер. Після швидкісного спуску атлет посідав лише 12 місце, проте ідеально провів слалом, випередивши всіх суперників, і став найкращим за загальним часом. До цього "золота" в активі Хіршера було лише одне "срібло" Олімпіади в Сочі.

Другу та третю сходинку п'єдесталу пошани окупували французи Алексіс Пінтюро та Віктор Мюффа-Жанде. Обидва вони, як і Хіршер, слабкувато виступили у спуску, але надолужили згаяне у більш технічному слаломі. А от лідер після першої частини змагань німець Томас Дрессен скотився на дев'ятий щабель. Українець Іван Ковбасюк зійшов з дистанції після першого відтинку слаломної траси і посів 50-е місце з 65 можливих.