Влада не хоче відповідати за вчинки атовців
Загрузка плеера...

Друзі вбитого у Києві кухара Руслана Юрченка організували кампанію збору коштів для підтримки сім'ї загиблого. Чоловіка зарізали на автобусній зупинці неподалік станції метро Чернігівська на очах у дружини. У жертви залишилося 2 дітей.

Очевидці стверджують, що Руслан просто зробив зауваження невідомому. Після недовготривалої словесної перепалки зловмисник пішов на ринок поряд, купив ніж і вдарив жертву просто в серце.

Вбивцю затримали й відправили до слідчого ізолятора. За інформацією правоохоронців, ним виявився солдат-контрактник 72-ої бригади. У соцмережах користувачі пишуть, нібито зловмисник був у самоволці, а в момент скоєння злочину перебував у стані наркотичного сп'яніння.

Свою думку з приводу вбивства висловив у Facebook і головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Він заявив, що у нашій країні вже чотири роки влада не може знайти грошей для розробки реабілітаційної програми для тих, хто повернувся із зони АТО. А це вбивство є конкретним прикладом того, що "тимчасовий міністр охорони здоров'я і народні обранці сліпі до того, що військові страждають посттравматичним синдромом унаслідок бойових дій".

Водночас деякі друзі вбитого вважають, що у жахливій ситуації винне безпосередньо і міністерство оборони України.

Варто зауважити, що кожен 4 учасник АТО повертається додому із ознаками посттравматичного синдрому. Таку заяву зробив начальник Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних сил України Назім Агаєв.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram