Генпрокуратура відзвітувала про справи Євромайдану
Загрузка плеера...

З наближенням сумної річниці розстрілів на Євромайдані Генеральна прокуратура вирішила відзвітувати про хід розслідування справ щодо вбивств активістів.

Представник ГПУ Яніс Симонов заявив, що до організації розстрілів можуть бути причетні шість осіб. Це екс-президент України Віктор Янукович, а також колишні керівники СБУ та Міністерства внутрішніх справ Олександр Якименко та Віталій Захарченко. Суд дозволив заочне розслідування проти трьох фігурантів. У Генпрокуратурі додали, що за півтора року так і не дочекались обіцяних Януковичем матеріалів, які мали б підтвердити непричетність до розстрілів колишнього президента.

Тим часом триває і розслідування замаху на вбивство правоохоронців під час Революції Гідності. Кільком особам вже повідомили про підозру.

Відзначимо, через чотири роки після трагічних подій на Майдані покарання за злочини відбуває лише одна людина. За цей час судді ухвалили 50 вироків. Правоохоронці повідомили про підозру більш ніж 400 особам. Обвинувальні акти стосовно 258 підозрюваних скеровано до суду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram