Кияни святкують Масляну в родинному колі, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Масляна або Сирний тиждень – стародавнє слов’янське свято, яке символізує проводи зими та прихід весни. У 2018 році Масляну відзначають з 12 по 18 лютого.

Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою жителів та гостей столиці, запитавши: "Як Ви святкуєте Масляну?"

І ось які відповіді ми отримали.

Юрій, житель Києва:

"Ну как всегда и как наши предки объедаемся, чтобы набраться сил перед постом. Ну родственники, старшее поколение ходят в церковь, а мы, если есть время, вечером собираемся за столом, готовим там совместное что-то и кушаем. Насколько я понимаю, Масленица – это праздник застолья перед постом. Поэтому, насколько я понимаю, нужно собираться, какие-то вкусные блюда готовить и вместе с близкими их поедать. Идем покупаем в магазине те продукты, которые подорожали за те деньги, которые остались. Дорого".

Ірина, жителька Києва:

"Млинці – це просто обов’язково. У мене є свій особистий рецепт, який мама мені передала. Зараз у Facebook стільки багато, ось вчора я переписала собі рецепт. Мені здається, він буде дуже доречний у цю Масляну. Тому що вона така, пишуть, що м’яка. А інколи бувають такі, що я дивлюся, тому що я гарна взагалі готую, і як це можна було взагалі туди накидати. І обов’язково діти приходять. Адже це таке сімейне свято, де мають всі збиратися. І млинці – це обов’язково із сиром, із всім. А діти їздять на Масляну або на виставку, або в Голосієво".

Наталя, жителька Києва:

"У нас проводяться свята, відбуваються різні конкурси. Млинці готують, чай і ми так святкуємо".

Тетяна, жителька Києва:

"Ні, я зовсім не святкую".

Влада, жителька Києва:

"Не праздную. Ну, редко очень ем блины".

Руслана, жителька Києва:

"Смажимо вдома млинці. Купуємо ікру червону і смакуємо. Ціни змінилися, особливо на червону ікру".

Людмила, жителька Києва:

"Ну традицій та звичаїв у нас якихось особливих немає. Ми печемо млинці, любимо робити їх з червоною ікрою, з грибами підсмаженими та м’ясом любимо робити теж".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram