ЄС хоче бути не донором, а партнером для України
Загрузка плеера...

Європейський союз хоче, щоб взаємини з Україною будувались на принципах взаємності і рівнозначних внесків. Таку заяву зробив голова представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі. Зараз відносини двох держав вибудовані за принципом "донор – отримувач".

Посол Євросоюзу опублікував колонку, де висловив свою позицію щодо того, як імплементується Угода про асоціацію між Україною і ЄС. Зокрема, Мінгареллі заявив, що Брюссель може лише допомогти Україні з вирішенням деяких завдань. Щоправда, за словами політика, щоб допомогти із впровадженням реформ, треба спершу їх побачити.

Відповідальність за впровадження Угоди лежить на українському парламенті, який затягує розгляд важливих законопроектів. Крім того, деякі депутати реєструють у Верховній Раді законопроекти, які прямо суперечать Угоді про Асоціацію і шкодять іміджу держави на міжнародній арені. Це, зокрема, проекти, що передбачають запровадження обмежень для виробників європейських товарів та послуг.

Нагадаємо, Угода про асоціацію між Україною і ЄС набула чинності у вересні. Значна частина документу стосується економічного партнерства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram