Великобританія і США майнили криптовалюту для хакерів
Загрузка плеера...

Комп'ютери Великобританії, Австралії і Сполучених штатів Америки почали майнити криптовалюту для хакерів. Це сталося внаслідок вірусної атаки.

Кіберзлочинці зламали понад 8000 сайтів у різних країнах. Ресурси заразили так званими "майнінг-вірусами". Зокрема, постраждали офіційні сайти урядових установ і громадських організацій. Шкідливе програмне забезпечення запускало процес видобутку криптовалюти на комп'ютерах користувачів. Відзначимо, що для того, аби заразити стільки сайтів, хакери запустили шкідливу версію плагіна Browsealoud, що допомагає людям з вадами зору. Так вірус поширився на всі ресурси, які використовували контент.

Через чотири години після атаки компанія, яка розробила плагін, зупинила його роботу для проведення розслідування. Зараз користувачам нічого не загрожує.

Відзначимо, Міжнародний валютний фонд хоче запровадити міжнародне регулювання операцій з криптовалютами. Директорка-розпорядниця МВФ Крістін Лагард заявила, що цифрові гроші можуть використовувати для фінансування тероризму або ухилення від сплати податків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram