Українці мітингуватимуть за відставку Супрун
Загрузка плеера...

Українці, які невдоволені політикою Міністерства охорони здоров'я, готуються до безстрокової акції протесту з вимогою відставки чинного виконувача обов'язків голови відомства Уляни Супрун. Про це під час прес-конференції заявив народний депутат і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер партії "За життя":

"Мы также потерпаємо, кроме этих финансовых групп, от системы, которая сегодня в министерстве здравоохранения. Они добивают страну. Поэтому через неделю мы начинаем бессрочную акцию по снятию Супрун. И мы не уйдем, пока этого "вампира" не уберут из нашей страны".

Тим часом, за словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, коли парламентська більшість визначиться з голосуванням за міністра охорони здоров’я, він внесе кандидатуру Супрун. Про це очільник Кабміну заявив у парламенті під час години запитань до уряду.

Нагадаємо, що проти Супрун та медреформи, яку проштовхує її команда, мітингують не лише у Києві, але й регіонах України. Наприклад, представники профспілок та медичної спільноти на знак протесту вже неодноразово пікетували будівлю МОЗу та Верховної Ради. Крім того, співробітники "швидкої" у низці областей уже декілька місяців їздять на своїх робочих машинах із ввімкненими сиренами, таким чином вимагаючи припинити знищення галузі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram