Дальмаєр взяла дубль, Фуркад нарешті з "золотом"

У понеділок на Олімпійських іграх у Пхьончхані відбулися дві біатлонні гонки переслідування. Переможцями як серед жінок, так і серед чоловіків стали визнані фаворити, але на п'єдесталах пошани без несподіванок не обійшлося.

Німкеня Лаура Дальмаєр у блискучому стилі оформила золотий медальний дубль, впевнено вигравши персьют за рахунок якісної стрільби і стабільного ходу. Долю срібла вирішувала очна боротьба словачки Анастасії Кузьміної та француженки Анаїз Бескон. Цікаво, що обидві спортсменки мали стартові номери поза межами чільної десятки. На фініші сестра росіянина Шипуліна виявилася швидшою лише на дві десяті секунди. Наша Віта Семеренко опустилася з 14-ої позиції на 18-у, а Настя Меркушина посіла 46-е місце. Валя Семеренко взагалі не взяла участі у гонці.

Принц біатлону Мартен Фуркад був страшенно розчарований виступом у спринті, де він став лише восьмим. Спортивну злість він втілив у чергову феноменальну звитягу. На останньому вогневому рубежі француз навіть зміг зробити свій улюблений переможний жест на адресу вболівальників. Срібна медаль сенсаційно дісталася шведові Себастьяну Самуельссону, а замкнув трійку призерів Бенедикт Долль. Капітан збірної України Дмитро Підручний фінішував лише 34-им.