Корупція в Держаудиті: як Кабмін втручався у справу
Загрузка плеера...

Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова, яку підозрюють у незаконному збагаченні, пояснила, що втручання у її справу посадовців з Кабінету Міністрів не можна вважати тиском на суд.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила про вплив на служителів Феміди після того, як судді вирішили залишити фігурантку корупційної справи на посаді. В САП пояснили, що адвокати Гаврилової передали суду лист від керівництва Секретаріату Кабміну. У документі було зазначено, що для відсторонення чиновниці підстав немає. Зрештою, прокурорам відмовили у задоволенні клопотання.

Правоохоронці назвали дії урядовців неприпустимими. У САП додали, що лист надійшов не офіційним шляхом. Натомість сама Гаврилова стверджує, що ніякого втручання не було. Жінка повідомила, що це була її службова характеристика. Очільниця Держаудитслужби пояснила, що звернулась за характеристикою після того, як проти неї порушили кримінальну справу. Гаврилова запевнила, що лист від уряду не можна вважати тиском, адже кожна людина має право передати свою службову характеристику в суд.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро України вважають, що жінка вносила неправдиву інформацію в свою е-декларацію і незаконно привласнила 10 млн грн. Гаврилова продовжує очолювати державну структуру. Її майно арештовано.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram