Суд у Ніцці арештував майно нардепа Сергія Льовочкіна
Загрузка плеера...

Суд французького міста Ніцца арештував майно нардепа із фракції "Опозиційний блок" Сергія Льовочкіна. Про це під час прес-конференції повідомив народний депутат і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, передавши журналістам копії рішення.

Він також додав, що французькі служителі Феміди за його запитом наклали арешт на майно сім'ї Льовочкіних. Правоохоронці зацікавилися персоною Львочкіна після низки публікацій, де були наведені резонансні факти про те, як саме екс-глава Адміністрації Президента України "заробив" свої статки. Тож справу перевели в окреме провадження.

У документах суду вказана й ціна арештованого майна. Так, перший маєток оцінено в 40 млн євро, а будинок, що розташований поряд, коштує ще 10 млн.

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер партії "За життя":

"Я арестовал эту сумму. Я арестовал ее сейчас, и французский суд, к сожалению французский, а не наш, понял, что у семьи, которая никогда в жизни не работала в бизнесе, а только тут главами администраций, не может быть 1 дом за 2 млрд".

За словами політика, українці мають тепер довести цю справу до кінця й домогтися того, щоб гроші за майно були повернуті в бюджет України. Такий прецедент дасть можливість зупинити всіх українських корупціонерів ,які виводять вкрадені гроші за кордон.

Вадим Рабінович наголосив, що саме зараз, у час електронного декларування, чиновники, прокурори, судді, які ніколи не трудилися в бізнесі, просто відмивають мільярди.

Нардеп також зауважив, що продовжує співпрацю з кількома державами в напрямку повернення вкрадених в українців грошей. Він виїжджає у Францію та Італію для продовження роботи з повернення активів. Крім того, парламентарій готовий найближчим часом разом із вітчизняними силовими органами та службами зайнятися поверненням вкрадених в українців грошей.

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер партії "За життя":

"Мы начали работать с 5 странами. Вы не представляете, какая сумма вырисовывается. Мы вернем в бюджет 200 миллиардов уже в течение этого года. Для этого нужно одно: я обращаюсь к НАБУ, СБУ, МВД. Я требую у премьер-министра, чтобы эти деньги пошли только на индексацию пенсий и зарплат".

Вадим Рабінович подякував усім, хто допомагав у розслідуванні справи щодо цієї нерухомості. Він вважає, що тепер правоохоронні органи мають довести, що існують не даремно, й продемонструвати свою ефективність. Крім того, кожен громадянин нашої держави може долучитися і допомогти у розслідуванні корупційних справ.

Наразі в України є 3 місяці, щоб підтвердити, що вона бажає отримати арештовані у Франції активи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram