В Україні перероблене сміття прийде на заміну газу
Загрузка плеера...

Україна може замістити блакитне паливо продуктом переробленого сміття, яке є проблемою чи не для кожного міста країни. Таку заяву зробив глава Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук.

За його словами, "наприкінці лютого наша держава стане повноправним членом IRENA. Це означає, що ми вийдемо на глобальний ринок "чистої" енергетики, отримаємо доступ до новітніх технологій, кращих фінансових механізмів і дешевих кредитів на "зелені" проекти".

Оскільки ми вступимо до Міжнародного агентства з поновлюваних джерел енергії, ми повинні будемо, як і інші понад 150 країн-учасниць, слідувати світовій тенденції енергетичної децентралізації.

Сергій Савчук пояснив, що виробництво енергії із відходів є вирішенням не лише екологічних, а й енергетичних та економічних питань.

Варто зауважити, що 10 мільйонами тонн сміття можна замістити до 1 мільярда кубометрів газу щорічно.

Глава Держенергоефективності наголосив, що "зараз спільно із міжнародними партнерами готується законодавче підґрунтя для стимулювання встановлення заводів, які вироблятимуть енергію з відходів. Також у планах – реалізація кількох пілотних проектів у цій сфері".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram