Поліцейські затримали банківських хакерів
Загрузка плеера...

На Чернігівщині затримали групу банківських хакерів, які зламували термінали та вкрали майже мільйон гривень. Про це повідомили у прес-службі Національної поліції Чернігівської області.

Правопорушники пошкоджували банкомати, отримували доступ до сервісного роз’єму та за допомогою спеціального програмного забезпечення знімали шестизначну суму.

Слідчі зазначили, що зловмисники використовували підроблені документи та постійно змінювали місце проживання. Правоохоронці спіймали банківських хакерів після того, як вони обчистили черговий термінал в одному з районних центрів області на 200 тисяч гривень. У затриманих вилучили готівку та шкідливе програмне забезпечення.

За фактом протизаконної діяльності відкрили кримінальне провадження. Наразі поліцейські продовжують комплекс заходів зі встановлення та затримання поплічників злочинців та вилучення речових доказів.

Злочинне угруповання підозрюють у декількох аналогічних крадіжках в різних районах області. А також у низці незавершених спроб незаконно привласнити кошти з терміналів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram