З'явились деталі смертоносного падіння Ан-148
Загрузка плеера...

Ніхто із пасажирів і членів екіпажу літака Ан-148, що розбився під Москвою, не вижив. Про це повідомив глава Міністерства надзвичайних ситуацій Російської Федерації Володимир Пучков.

За його словами, катастрофа забрала життя 71 особи. Серед загиблих були 2 громадян Азербайджану і Швейцарії. За попередньою інформацією, українців на борту літака не було.

Рятувальні роботи вже завершились і перейшли у пошукові. Протягом 7 діб буде проведено основний пошуковий етап, оскільки проща розкиду уламків дуже велика.

Володимир Пучков, глава МНС РФ:

"Ведеться робота з пошуку фрагментів тіл, організації їх ідентифікації, а також надання допомоги Слідчому комітету з виконання усіх процесуальних дій для виявлення причин катастрофи".

На сайті Міністерства надзвичайних ситуацій Росії вже опублікували списки загиблих у катастрофі пасажирів і членів екіпажу.

Нагадаємо, у неділю, 11 лютого, у Підмосков'ї розбився пасажирський літак Ан-148 "Саратовських авіаліній". Через кілька хвилин після зльоту повітряне судно зникло з екранів радарів.

Місцеві медіа оперативно розповсюдили дві версії падіння літака, проте одну з них представники влади спростували, оскільки Ан-148 не зіткнувся із вертольотом. А от версію щодо загорання двигуна наразі розглядають. Очевидці стверджують, що літак почав горіти ще в повітрі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram