Головні події 11-12 лютого
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 11-го до ранку 12 лютого 2018 року:

Меркель відбуде увесь термін 

Ангела Меркель заявила, шо повністю відпрацює четвертий термін на посаді глави уряду і додала, що вона з тих людей, які виконують обіцянки. Водночас канцлер додала, що паралельно з цим продовжить працювати на посаді глави своєї партії – Християнсько-демократичного союзу.

Українські бджоли рятуватимуть Канаду

Карпатські бджоли з України допоможуть рятувати канадських, які перебувають на межі зникнення. Про це повідомив посол Канади в Україні Роман Ващук. Партнером українських бджолярів стане канадський проект Niagara Beeway. Він займається відновленням та збереженням оригиніального довкілля у Канаді.

Уряд США і Британії заразили криптовалютою

Більше 4200 урядових сайтів Сполучених Штатів Америки і Великої Британії "заразили" кодом для майнінгу криптовалют. Вразив комп'ютерні системи додаток Browsealoud, який читає веб-сторінки для людей з проблемами зору. Програма видобувала криптовалюти Monero.

Санітарні авто направлять у війська

У Міністерстві оборони України повідомили, що усунуть виявлені недоліки в автомобілях Богдан-2251 і їх направлять у війська, замість застарілої техніки. "У цілому цей санітарний автомобіль має багато суттєвих переваг, але є низка зауважень і недоліків, які будуть виправлені в наступних партіях".

Невідомі "зламали" МОК

Представники Міжнародного олімпійського комітету заявили про кібер-атаку під час відкриття Олімпійсьих ігор-2018. Основний удар був здійснений на телебачення та інтернет-ресурси Олімпіади. Проте називати імена винуватців атаки організатори Ігор не хочуть.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram