Мінфін заявив, що готовий монетизувати субсидії
Загрузка плеера...

У Міністерстві фінансів заявили, що процес підготовки до монетизації субсидій остаточно завершили. Програма відомства передбачає, що з 1 квітня українці зможуть отримувати кошти на оплату комунальних безпосередньо на свої особисті рахунки у банках. Гроші також можна буде отримати через пошту. Таким чином перераховуватимуть субсидії на утримання будинків і прибудинкових територій, а також на вивезення сміття.

У Мінфіні стверджують. що для того, щоб система почала працювати, Кабінет Міністрів має ухвалити відповідну постанову.

Тим часом об'єднання співвласників багатоквартирних будинків назвали проект міністерства половинчастим і неприйнятним. Представники ОСББ пояснили, що в урядовій програмі не врахували вимоги людей. Зокрема, Мініфін відклав монетизацію пільг на 1 квітня, тоді як співвласники багатоквартирних будинків домагалися змін вже з початку цього року. Крім того, відомство забуло про пільги, які також необхідно монетизувати. ОСББ обурені і тим, що в урядовому документі їх прирівняли до надавачів послуг, хоча об'єднання займаються лише утриманням та обслуговуванням спільного майна.

Тим часом у Міністерстві соціальної політики повідомляли, що не готові до таких темпів впровадження монетизації. Наприкінці минулого року очільник відомства Андрій Рева повідомив, що запуск системи слід відкласти на півроку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram