Порошенко пообіцяв Україні австрійські інвестиції
Загрузка плеера...

Петро Порошенко після поїздки до Відня заявив, що Австрія є одним з найбільших інвесторів у розвиток української економіки. За останній рік торгівля між нашою державою та Австрією зросла на 17%.

Петро Порошенко, Президент України:

"Є деякі символічні речі. Найбільший виробник лиж в Європі компанія Fischer виробляє їх в українському Мукачево. Один із найбільших виробників автомобільного прокату Voestalpine виробляє їх з української сировини".

Також Президент додав, що наразі Австрія займає шосте місце за обсягом інвестицій в Україну. Так, Австрія надала Україні близько 5 мільйонів євро гуманітарної допомоги.

Петро Порошенко, Президент України:

"Ми домовились про те, що під час візиту ми спробуємо організувати бізнес-форум, для того, щоб австрійські інвестори могли на власні очі переконатися, наскільки привабливі зараз є інвестиції в Україну, і наскільки покращився інвестклімат, і наскільки комфортніше інвестори зараз почуваються і з поверненням ПДВ, і з невтручанням силовиків, і з прозорістю енергетичного ринку, і з багатьма іншими речами, які кардинально змінилися за останні роки і місяці".

Нагадаємо, що Петро Порошенко разом зі своєю дружиною їздили до Відня на запрошення президента Австрії Александера Ван дер Беллена. Очільники обох держав обговорили питання подальшої політичної, торговельно-економічної та інвестиційної співпраці, розвитку ситуації на Донбасі та зміцнення санкційної політики Європейського Союзу.

Також Петра Порошенка вперше запросили на знаменитий Віденський бал. Урочистості відбулися традиційно в головному оперному театрі Австрії. Президент завітав туди, як особливий гість. Він спостерігав за дійством з почесної ложі. Компанію йому склав наймолодший у світі глава уряду Себастіан Курц.

Також повідомляється, що свято Президенту намагалася зіпсувати українська активістка FEMEN. Жінка вийшла на червону доріжка та оголила груди. Відео з події в мережі Internet поширили українські та зарубіжні журналісти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram