ООН: Україна страждає від голоду і конфліктів
Загрузка плеера...

Організація Об'єднаних Націй включила Україну до переліку держав, які страждають від голоду через конфлікти і погодні явища. Продовольча і сільськогосподарська програма збирає гроші для допомоги таким країнам.

В ООН підрахували, що сьогодні нестачу продовольства відчувають на собі близько 815 млн людей. 30 мільйонів проживають у тих країнах, де несприятливі погодні умови ускладняються військовими діями. Це, зокрема, Афганістан, Бангладеш, Гаїті, Ємен і Україна.

Для підтримки людей у цих державах ООН запросила більше одного трильйона доларів. В першу чергу гроші спрямують на допомогу тим людям, які проживають у сільських регіонах. Аграріям планують передати насіння та інструментарій. Крім того, в ООН хочуть провести курси правильного використання ресурсів для фермерів. Для того, щоб вирішити термінові проблеми, людям видаватимуть готівку.

За оцінками ООН, 1,2 млн українців відчувають гостру нестачу продуктів харчування. Тих, хто зіткнувся з проблемою недоїдання, значно більше – близько 5 млн громадян.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram