Під Києвом затримали екс-нардепа Шепелєва
Загрузка плеера...

Працівниками СБУ під Києвом було затримано колишнього депутата Верховної Ради Олександра Шепелєва. При ньому знайшли посвідчення, видане так званим "міністерством ДНР".

Нагадаємо, у 2012 році відносно екс-нардепа було відкрито кримінальне провадження за розкрадання коштів банку Родовід у розмірі 340 млн грн та організації замовних вбивств. За інформацією слідства, загальна сума коштів, які привласнив Шепелєв, становить майже 1,5 млрд грн.

Високопосадовця також звинувачують у вбивстві керівника наглядової ради "Автокразбанку" Сергія Кириченка, полковника міліції Романа Єрохіна та замаху на колишнього віце-президента банку "Родовід" Сергія Дядечка.

У 2014 році підозрюваного мали екстрадувати з Угорщини до України. Шепелєв втік з-під варти, після чого його повторно оголосили у міжнародний розшук.

19 березня 2015 року екс-нардепа було затримано на території Московської області. Високопосадовець погодився співпрацювати з російським слідством, тому його випустили.

На території України Шепелєва затримали 8 лютого 2018 року. Прокурори вважають, що на час досудового розслідування затриманий екс-нардеп має перебувати у слідчому ізоляторі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram