НБУ призначив іноземця головою Приватбанку
Загрузка плеера...

Національний банк України затвердив призначення чеського банкіра Петра Крумханзла на посаду голови правління Приватбанку.

Як відомо, раніше він обіймав посаду операційного директора "Райффайзен Банк Аваль" у Чехії. Пізніше Крумханзл перейшов на таку ж посаду в українському представництві цієї фінустанови.

Також він працював у словенській філії австрійської компанії "Heta Asset Resolution". Останній досвід роботи банкіра був пов'язаний із ринком Китаю, де він був членом правління з операційних питань в одній із фірм.

Зазначимо, іноземці в Україні обіймають багато ключових державних посад. Зокрема, наглядову раду "Нафтогазу" очолює британка Клер Споттісвуд, "Укравтодор" – поляк Славомір Новак, Адміністрацію морських портів України - латиш Райвіс Вецкаганс.

Крім того, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обрав собі за радника з економічних питань екс-міністра фінансів Словаччини Івана Міклоша.

Водночас багато українських експертів не схвалюють рішення чинної влади щодо призначень іноземців на ключові посади нашої держави.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram