Після обшуків "Гулівер" закидали шашками
Загрузка плеера...

У Києві загострився конфлікт навколо торгівельно-розважального центру "Гулівер". Після проведення обшуків невідомі особи зайшли у будівлю і закидали приміщення димовими шашками. Внаслідок чого спрацювала пожежна сигналізація. Про це повідомили в Агентстві з питань розшуку та менеджменту активів.

Згідно з інформацією, конфлікт стався на арештованих трьох поверхах будівлі. Шляхом фізичного тиску невстановлені особи витіснили із приміщень представників компанії-управителя, застосувавши при цьому піротехнічні засоби та пошкодивши кувалдами вхідні двері.

ЗМІ зазначили, що з "Гуліверу" через повідомлення про пожежу довелося евакуювати людей, але у цей час ліфти у будівлі не працювали. До ТРЦ викликали рятувальників,  поліцію та швидку, які згодом прибули на місце події.

Нагадаємо, 8 лютого у "Гулівері" представники Нацагентства з повернення вкрадених активів проводили обшуки і брали під своє управління декілька приміщень у бізнес-центрі. Серед них і редакція видання "Вести".

Водночас у відомстві наголосили, що діяли виключно у правовому полі. А всі приміщення на 31-му, 32-му та 33-му поверхах торгівельно-офісного комплексу були передані в управління Нацагентства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram