Головні події 8-9 лютого
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 8-го до ранку 9 лютого 2018 року:

Напади на медійників не розслідують

На думку голови Національної спілки журналістів України, у парламенті повинні відбутися слухання щодо свободи слова та захисту журналістів.

Причиною тому є те, що за 2017 рік було зафіксовано 90 випадків застосування фізичної сили до медійників, але жодна справа досі не розкрита.

Угорщина: мовне питання не вирішене

У МЗС Угорщини спростували твердження про те, офіційним Києву та Будапешту вдалося досягнути домовленості у врегулюванні мовного питання.

У відомстві заявили, що ще рано говорити про зміну позиції країни, згідно з якою, Угорщина блокуватиме міжнародні ініциативи Києва.

Україні загрожує демографічна криза

Українці надто інтенсивно виїжджають на роботу в Європу і що країна може зіткнутися із серйозною демографічною кризою. Більшою, ніж прогнозує ООН.

У дослідженні неурядового аналітичного центру США Atlantic Council сказано, що депопуляція може стати набагато більшою загрозою, ніж корупція і Кремль.

Уряд США вже вдруге за місяць не працює

Федеральний уряд Сполучених Штатів Америки вже вдруге за місяць призупинив роботу, оскільки Сенат не зміг узгодити продовження фінансування.

Сенат знову винесе питання на голосування. Якщо воно буде схвалене, то уряд негайно відновить роботу.

Австрія може визнати геноцид українців 

Президент України Петро Порошенко закликав парламент Австрії визнати Голодомор 1932-1933 років в Україні геноцидом українського народу.

Із цими словами Гарант Конституції звернувся до голови Національної Ради Республіки Австрія Вольфганга Соботки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram