МЗС: у Греції затримали не 200, а 120 українців
Загрузка плеера...

У Греції за перевезення нелегальних мігрантів затримали не 200, а 120 громадян України. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

За його словами, українське посольство та консульські працівники тримають на контролі справу кожного заарештованого чи засудженого українця. З ними підтримують особистий або телефонний зв’язок. Міністр запевнив, що під час слідства й суду кожному нашому співвітчизнику забезпечать адвоката та перекладача.

Тим часом, українські медіа поширили заяву директора Департаменту консульської служби МЗС Сергія Погорельцева про те, що 42 українці вже засудили. Вони отримали терміни від 8 до 25 років.

Погорельцев вважає, що ймовірно існують схеми, за якими наших співвітчизників втягують до цієї протиправної діяльності. На його думку, посередниками можуть виступати й структури, які функціонують на території України.

Водночас, голова МЗС Павло Клімкін наголосив, що бесіди консулів із заарештованими свідчать, що більшість затриманих свідомо йшли на злочин і розуміли, що мають справу з міжнародною мафією.

Раніше представник Уповноваженого ВРУ з прав людини Михайло Чаплига заявив, що Україна поки не зробила ніяких дій, щодо повернення майже 200 українських моряків, які перебувають у тюрмах Греції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram