Суд "відмазав" зятя екс-заступника голови МВС
Загрузка плеера...

Суд закрив справу про напад на журналістів проти зятя колишнього заступника міністра внутрішніх справ. Про це повідомили BIHUS.info з посиланням на матеріали судового засідання.

Інцидент трапився три роки тому. Тоді Олег Поліщук – зять екс-заступника міністра – застосував силу проти оператора і журналістки програми "Наші гроші", які знімали будинок доньки високопосадовця.

Медійники звернулися до правоохоронців, проте два роки тому слідчий закрив провадження, оскільки не знайшов складу злочину. Тоді у прокуратурі заявили, що підпис слідчого на документі про закриття провадження був підроблений. Сам правоохоронець підтвердив, що не підписував постанову. Таким чином, розслідування справи мали продовжити.

Проте, як повідомляють ЗМІ, зараз слідчий у справі про побиття журналістів змінив свої свідчення і заявив, що таки підписав документ. Спираючись на постанову, судді вирішили закрити справу.

Сам слідчий пояснив, що забув деталі кримінального провадження.

Відзначимо, тесть головного фігуранта – Сергій Чеботар – сам є одним з підозрюваних у так званій справі рюкзаків. Йдеться про привласнення 14 млн грн при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Основним підозрюваним є також син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram