Кабмін збільшив автопарк на 19 авто
Загрузка плеера...

За 2017 рік у базі автомобілів Кабінету Міністрів України стало на 19 автівок більше. Поповнення відбулося попри постанову самого Володимира Гройсмана, яка передбачає заборону придбання органами державної влади легкових авто.

Українські медіа звернулися до Секретаріату Кабміну із інформаційним запитом. У відповіді сказано, що "у 2016 році на балансі Автопідприємства Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату КМУ перебувало 117 автомобілів. А станом на кінець грудня 2017-го автопарк уряду збільшився на 19 автівок. Серед оновлень – десять Scoda Superb та п’ять Huyndai Hybrid. Автопарк Кабінету Міністрів збільшився, попри те, що наприкінці 2016-го уряд прийняв постанову, в якій першим пунктом заходів щодо ефективного та раціонального використання держкоштів  зазначено "припинення придбання легкових автомобілів".

Зауважимо, що цьогоріч на автопарки Кабміну, парламенту і Держуправління справами в бюджеті виділено понад 326 мільйонів гривень. Важливо, що це на 90 мільйонів більше, ніж у 2017-му році.

Варто нагадати, восени 2016-го набула чинності постанова Кабінету Міністрів "Про ефективне використання бюджетних коштів". Документ створили для того, аби вплинути на чиновників і органи державної влади та примусити їх не витрачати гроші.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram