У НАБУ хочуть забрати найбільш корупційну статтю
Загрузка плеера...

У Національного антикорупційного бюро України хочуть відібрати найбільш корупційну статтю. Про це заявив очільник відомства Артем Ситник.

Директор НАБУ стривожився через ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Саме так найчастіше класифікують злочини, пов'язані з відмиванням державних грошей.

Ситник стверджує, що парламентарії хочуть передати цю статтю до підслідності ще не створеної Служби фінансових розслідувань. Ця організація має замінити податкову міліцію. Очільник антикорупційного бюро запевнив, що буде боротися проти ухвалення відповідного закону.

Тим часом у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі зазначили, що можуть відібрати справи у НАБУ з іншої причини. Керівник САП Назар Холодницький готовий забрати у детективів кримінальні провадження якщо відомство і надалі допускатиме порушення таємниці слідства.

Зокрема, прокурорів обурило інтерв'ю так званого "агента НАБУ", у якому йдеться про роботу правоохоронців.

Представники антикорупційних органів вкотре наголосили на необхідності створення антикорупційного суду. Директор НАБУ вважає, що такий орган можна запустити впродовж року. Тим часом очільник САП Назар Холодницький заявив, що, враховуючи українські реалії, сильно сумнівається у таких перспективах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram