НАБУ звинувачує НАЗК у бездіяльності
Загрузка плеера...

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що е-декларування доходів українських чиновників перебуває під загрозою зриву.

Зокрема, очільник НАБУ зазначив, що Національне агентство з питань запобігання корупції, яке відповідає за перевірку декларацій, не виконує свою роботу.

За словами Ситника, такий ефективний інструмент у боротьбі з корупцією як е-декларації не працює. Він сказав, що за таких темпів роботи НАЗК "перша хвиля декларування буде перевірена десь через тисячу років".

Водночас у Нацагентстві заявили, що вживають всіх заходів для запровадження модуля автоматичної перевірки е-декларацій. У НАЗК наголосили, що вони не працюють виключно на ловлю "великої риби".

Нагадаємо, що з 1 січня почався новий етап подачі електронних декларацій за 2017 рік, проте чиновники зіткнулися з технічними проблемами при заповненні документів. Тоді прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав керівника НАЗК Наталю Корчак піти у відставку через нездатність організувати роботу сервісу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram