Омелян згадав про лоукости і знову обіцяє Ryanair
Загрузка плеера...

Міністр інфраструктури Володимир Омелян знову згадав про ірландський лоукост Ryanair, який урядовці "закликають" на український ринок вже більше року.

Міністр заявив, що цього року перевізник таки почне роботу в Україні. На думку Омеляна, європейську компанію має привабити нова система знижок у міжнародному аеропортів "Бориспіль". У новій програмі прописані правила надання знижок та умови для різних компаній. Зокрема, авіаперевізники можуть отримати до 80% знижок у різних категоріях. Це і обслуговування пасажирів в аеровокзалі, і зліт-посадка літаків, і знижки, які залежатимуть від обсягу перевезень.

Відзначимо, плани уряду відмінні від планів міністра. Ще влітку прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що приймати лоукости буде не "Бориспіль", а аеропорт у Гостомелі, який належить заводу "Антонов". Кабмін анонсував будівництво пасажирського терміналу на летовищі. Восени "Авіалінії Антонова" заявили, що для розвитку інфраструктури необхідно інвестувати хоча б мільярд гривень.

У Кабміні неодноразово нарікали, що головний "лоббіст" лоукостів Володимир Омелян не повідомив колег про перемовини з компанією Ryanair, через що урядовці не встигли підготуватись. Гройсман стверджував, що, якби не таємничість Омеляна, ірландський перевізник вже міг би почати польоти з Гостомеля.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram