США допоможуть Україні з кібербезпекою
Загрузка плеера...

Палата представників Конгресу Сполучених Штатів Америки схвалила проект "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки". Цей документ орієнтований на активну співпрацю України зі Штатами у сфері кібербезпеки в умовах протидії російській гібридній агресії.

Про це стало відомо із Facebook-сторінки посольства України у США. У повідомленні сказано, що за ухвалу законопроекту проголосували 404 конгресмени.

Зазначається, що проект закону "передбачає допомогу Україні в удосконаленні стратегії кібербезпеки, зокрема, щодо посилення захисту комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприяння участі України у програмах обміну інформацією".

У посольстві наголосили, що цим документом Штати підтверджують свою відданість Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва країни із НАТО.

Відомо, що співавторство законопроекту належить членам Конгресового українського кокусу, конгресмен-демократу Брендану Бойлю і конгресмен-республіканцю Браяну Фітцпатрику.

Зауважимо, що документ ще повинні підтримати у Сенаті голосуванням, його має підписати президент США Дональд Трамп і лише тоді законопроект набуде чинності.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram