Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду аудитора НАБУ
Загрузка плеера...

Американський прокурор Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду незалежного аудитора Національного антикорупційного бюро України. Про це повідомив народний депутат Єгор Соболєв на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За словами парламентарія, "Марта Борщ, яка звинувачувала Лазаренка від імені Сполучених Штатів, просить більше не розглядати її кандидатуру на посаду аудитора Антикорупційного бюро України". Як повідомив Єгор Соболєв, він вночі отримав листа з таким проханням.

У ньому американський прокурор зауважила: якби призначення відбулося минулого року, вона б мала час і можливість виконувати таку роботу. Проте, за її словами, наразі її робочі обов'язки не дозволяють взяти на себе таку відповідальність.

Водночас, як повідомляє видання "Українська правда" з посиланням на власні джерела, Марта Борщ стала адвокатом депутат-утікача Олександра Онищенка. Сам нардеп підтвердив цю інформацію ЗМІ.

Нагадаємо, що 7 лютого Комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції запропонував спікеру Андрію Парубію винести на голосування до сесійної зали три кандидатури на посаду незалежного аудитора НАБУ. Мова йшла про колишнього прокурора США Марту Борщ, екс-прокурора Іспанії Карлоса Кастресана та професора Академії адвокатури Сергія Гончаренка. Як повідомляв раніше Юрій Дерев'янко, всі троє пройшли конкурсний відбір в комітеті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram