США завдали удару по урядовій армії Сирії
Загрузка плеера...

Міжнародна антитерористична коаліція завдала авіаудару по позиціях урядових сил Сирії. Центральне командування військових сил США повідомило, що атака стала відповіддю на дії чинного президента країни Башара Асада.

Перед цим сирійська армія напала на штаб-квартиру "Сил демократичної Сирії". Це опозиційне формування, яке разом з міжнародними силами бере участь у боротьбі з терористами "Ісламської держави". У штаб-квартирі опозиції перебували також військові об'єднаних сил коаліції, і, зокрема, громадяни США.

У Вашингтоні вирішили, що президент Сирії вирішив захопити території, які опозиціонери очистили від терористів, через багаті поклади нафти. Атаку у відповідь пояснили необхідністю захисту партнерів по коаліції. Внаслідок удару загинуло близько сотні бійців урядової армії.

Днями війська Асада завдали авіаудару по Східній Гуті неподалік Дамаска. Армія уряду використала хімічну зброю. Рада безпеки ООН не змогла прийняти резолюцію про розслідування хімічних атак через накладене Росією вето.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram