Рева так і не сказав, коли перерахують пенсії військовим
Загрузка плеера...

Міністр соціальної політики Андрій Рева після засідання оборонного комітету пообіцяв, що військовим пенсіонерам перерахують пенсії з 1 січня 2018 року після ухвалення закону про пенсійне забезпечення.

Він повідомив, що наразі в середньому представники силових відомств отримують пенсію 2800 гривень. Після прийняття відповідного закону ці пенсії значно зростуть. Та на яку суму, голова Міністерства соцполітики так і не зазначив.

Андрій Рева, міністр соціальної політики України:

"Я хочу сказати, що розрахунки наші показують дуже суттєве збільшення. І я думаю, що навіть з врахуванням наших фінансових можливостей, це максимум того, що може сьогодні держава собі дозволити. Але це буде гідна пенсія для нинішніх соціально-економічних ситуацій. І, в принципі, я вважаю, що ми б хотіли, щоб вони мали пенсії, як в країнах НАТО чи в Європейському Союзі".

За словами Андрія Реви, законопроект розробили і відправили на затвердження до силових структур.

Андрій Рева, міністр соціальної політики України:

"Зараз ми проходимо процедуру узгодження з нашими колегами: з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ. Всього 12 відомств. Плюс три нових, які будуть передбачені по цьому закону. І в принципі у нас ще передбачено рішенням Національної ради реформ від 16 червня 2017 року, що ще повинна розглядати Національна рада безпеки і оборони. Звичайно, я так розумію, що він ще буде коригуватись".

Тобто, коли саме відбудеться перерахунок виплат військовим пенсіонерам, урядовець так і не сказав.

Раніше очільник українського уряду Володимир Гройсман обіцяв підвищити пенсії екс-військовим на півтори тисячі гривень. Більш, ніж півроку тому прем’єр-міністр пообіцяв подати до Верховної Ради окремий законопроект щодо цих виплат.

Нагадаємо, що військові пенсіонери неодноразово збирались на акції протесту. Вони вимагали перерахування пенсій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram