Рева так і не сказав, коли перерахують пенсії військовим
Загрузка плеера...

Міністр соціальної політики Андрій Рева після засідання оборонного комітету пообіцяв, що військовим пенсіонерам перерахують пенсії з 1 січня 2018 року після ухвалення закону про пенсійне забезпечення.

Він повідомив, що наразі в середньому представники силових відомств отримують пенсію 2800 гривень. Після прийняття відповідного закону ці пенсії значно зростуть. Та на яку суму, голова Міністерства соцполітики так і не зазначив.

Андрій Рева, міністр соціальної політики України:

"Я хочу сказати, що розрахунки наші показують дуже суттєве збільшення. І я думаю, що навіть з врахуванням наших фінансових можливостей, це максимум того, що може сьогодні держава собі дозволити. Але це буде гідна пенсія для нинішніх соціально-економічних ситуацій. І, в принципі, я вважаю, що ми б хотіли, щоб вони мали пенсії, як в країнах НАТО чи в Європейському Союзі".

За словами Андрія Реви, законопроект розробили і відправили на затвердження до силових структур.

Андрій Рева, міністр соціальної політики України:

"Зараз ми проходимо процедуру узгодження з нашими колегами: з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ. Всього 12 відомств. Плюс три нових, які будуть передбачені по цьому закону. І в принципі у нас ще передбачено рішенням Національної ради реформ від 16 червня 2017 року, що ще повинна розглядати Національна рада безпеки і оборони. Звичайно, я так розумію, що він ще буде коригуватись".

Тобто, коли саме відбудеться перерахунок виплат військовим пенсіонерам, урядовець так і не сказав.

Раніше очільник українського уряду Володимир Гройсман обіцяв підвищити пенсії екс-військовим на півтори тисячі гривень. Більш, ніж півроку тому прем’єр-міністр пообіцяв подати до Верховної Ради окремий законопроект щодо цих виплат.

Нагадаємо, що військові пенсіонери неодноразово збирались на акції протесту. Вони вимагали перерахування пенсій.

Загрузка...
Loading...